Katkine tüdruk
Kathleen Glasgow

Charlotte Davis on katki. Seitsmeteistaastaselt on ta juba kaotanud rohkem kui enamik inimesi terve elu jooksul. Aga ta on õppinud unustama. Klaaspurgi killud lõikavad sügavale ja valu uhab kurbuse minema, kuni järele jääb ainult rahu. Ei pea mõtlema isale ja jõele. Parimale sõbrannale, kes on igaveseks kadunud. Ega emale, kel pole enam midagi anda.

Iga uus arm teeb Charlie südant veidike kõvemaks, aga see valutab ikka hirmsasti. Valutab nii väga, et ta ei hooligi enam, ja vahel peabki niimoodi minema, enne kui kuristiku servalt leitakse tagasitee.

Kathleen Glasgow’ debüütromaan on südantlõhestavalt reaalne, vankumatult aus ja sügavalt liigutav portree teismelisest tüdrukust, kes äärepealt ennast kaotab, ja teekonnast, mille ta peab ette võtma, et oma nahas ellu jääda. See on lugu, millest ei saa mööda vaadata.

Kummitav, ilus ja vajalik raamat, mis jääb sinuga veel kauaks pärast seda, kui oled viimase lehekülje lõpuni lugenud.
– Nicola Yoon, New York Timesi edetabeli esikoharaamatu „Sina minu kõrval ja maailm meie vahel” autor

Selle hullumeelse tüdruku lugu on tegelikult lugu sellest, mis tunne on hullumeelses maailmas tüdrukuna elada, sellest, kuidas maailm meid katki teeb ja kuidas me ennast kokku tagasi liimime. – Melissa Febos, „Whip Smart” ja „Abandon Me” autor

See terav ja ilus portree seitsmeteistaastasest Charlie Davisest ei heida valgust ainult nooruse muredele, vaid ka elu haavatavusele ja õudusele üleüldse. Glasgow annab kogemust ja tundeid edasi nii täpselt ja ausalt, et mul jäi ühtelugu äratundmisest hing kinni, ma imetlesin tema tundlikkust ja empaatiavõimet, mis igalt leheküljelt vastu kumab. – Amanda Coplin, NYT bestselleri „The Orchardist” autor


Autorist: www.kathleenglasgowbooks.com

E-raamat saadaval Apollo või
Rahva Raamatu e-poes. Kliki lingil!

Inglise keelest tõlkinud Eve Laur
Toimetanud Elisabeth Israel
397 lk., pehme köide
ISBN 978-9949-597-08-6
ISBN (e-pub) 987-9949-597-09-3
NOORTERAAMAT

Hind raamatukauplustes: alates 21.95
Raamat on läbi müüdud!