Mängus võidab vaid üks
Kate Kessler
Audrey Harte #2

Kõigile, kes tellivad raamatu meie kodulehelt, on aprillikuu jooksul valik raamatuid hinnaga 5€ tükk. Vaata lähemalt siit.
Lisandub postikulu 3€.

Mõned arvavad, et väikelinnades ei ole saladusi…

Maine’i osariigi Warreni vanglas ootab viie tüdruku tapmises kahtlustatav Ian Monroe kohut. Prokuratuur on kutsunud kriminaalpsühholoog Audrey Harte’i osalema kohtuprotsessis eksperttunnistajana, sest sealtkandi inimesena oleks ta vandekohtunike valimisel hindamatu abiline.

Maine’i noorimaks – ja kõige nägusamaks – sarimõrvariks tituleeritud Monroe on Audrey arvates tüüpiline psühhopaat, kes peab ennast juba niigi suurest osast maailmast paremaks. Tema viimane ohver Victoria Scott – „tüdruk, kes pääses” – on peamine tunnistaja, tapetud tüdrukute hääl, aga kui Edgeportis leitakse tüdruk, kes on tapetud täpselt samamoodi, hakkab linnakeses, aga ka prokuratuuris võimust võtma paanika.

Audrey tõmmatakse ohtlikkusse kassi-hiire mängu ja ta teab väga hästi, et selles mängus on võitjaid vaid üks…

Lapsepõlves sattus Kate Kessler tihti pahandustesse, kuid nüüd eelistab varasem seaduserikkuja neist pigem kirjutada. Ta veedab oma päevi, kirjutades inimeste tegude põhjustest. Ta elab koos abikaasaga Uus-Inglismaal.

„Mängus võidab vaid üks” on Audrey Harte’i juhtumitest jutustava põnevikesarja teine raamat.

Audrey on meeldiv raamatukangelane ning oma söakuse ja hea huumorimeelega saab ta peagi kõigi nende lemmikuks, kellele meeldivad mitte nii sünged ja trööstitud põnevikud. – Kirkus Review of Books

Hea kriminulli austajad leiavad Kate Kessleri romaanist nii mõndagi, mis neile meeltmööda. – Booklist


Tõlkija Pille Kruus
Toimetaja René Tendermann

Pehme köide, 304 lk,

mõõdud 140x210mm

ISBN 978-9949-597-85-7


Hind poodides alates 19.99
Hind kodulehelt tellides 5€ (lisandub postikulu 3€)

TELLIMA