Leia mind üles
Sherri Smith

Mia Haas kasutas esimest võimalust, et põgeneda oma Põhja-Dakotas asuvast kodulinnast, kuid nüüd sunnivad uudised tema õpetajana töötava kaksikvenna kadumisest teda koju naasma. Lucas Haas, keda kunagi peeti väikelinna tulevikulootuseks, kadus samal päeval, kui jõest tõmmati välja ühe tema õpilase surnukeha. Meedia on Lucasest teinud mõrvari ning kuulujutud tema ja surnud tüdruku armuloost sunnivad Miat meeleheitlikult uut kahtlusalust otsima.

Ja kogu selle aja mõlgub Mia peas üksainus mõte: kui Lucas on süütu, miks ta siis põgenes?

Nende ühise keerulise minevikuga maadlev Mia alustab omal käel jubeda mõrva uurimist ning paljastab saladusi, mis võiksid Lucase süüst päästa—või ta hoopis surma saata. Väikelinnas, kus kõigi saatused on omavahel põimunud, on Mia sunnitud vaatama näkku omaenda deemonitele, sattudes seeläbi otse mõrvari sihikule.

„Ma leian su üles” on haruldane leid—südikas, puudutav ja oskuslikult üles ehitatud psühholoogiline põnevik.

Sherri Smith on eelnevalt kirjutanud kaks ajaloolist romaani. Kui ta ei kirjuta, veedab ta meelsasti aega oma pere ja kahe varjupaigast päästetud koeraga, ning restaureerib vana mööblit, mis muidu satuks prügimäele. Ta elab Kanadas Winnipegis, kus pikad külmad talved tema hämaramat poolt toidavad. „Ma leian su üles” on tema esimene triller.

E-raamat saadaval Apollo või
Rahva Raamatu e-poes. Kliki lingil!Inglise keelest tõlkinud Raili Puskar

Toimetaja René Tendermann
384 lk, pehme köide
ISBN (trükis) 978-9949-597-55-0

Hind raamatupoodides: alates 22.95
Hind kodulehelt tellides: 16.95 (lisandub saatmiskulu 3€)


Kõiki raamatuid on võimalik tellida ka otse meie kodulehelt. Selleks täida allolev vorm.

Tellimus täidetakse nädala jooksul pärast arve tasumist.

Email again:
* tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud.