Meie keemilised südamed
Krystal Sutherland

Henry Page ei uskunud, et ta võiks kunagi armuda. Ta võib küll pidada end romantikuks, aga see aegluubis kulgev ei-saa-süüa-ei-saa-magada-armastus, mida ta on otsinud, pole end siiani ilmutanud – vähemalt veel mitte. Henry on niikuinii liiga hõivatud; ta on abiturient, kes üritab enam-vähem korralikku ülikooli sisse saada, ja temast on viimaks ometi saanud koolilehe peatoimetaja – selle unistuse täitumine on nõudnud kolme aasta pikkust ränka vaeva. Ülejäänud vaba aja veedab ta oma parimate sõprade Lola ja Murray seltsis, mängib nendega videomänge ning nõustab neid nende endi valgustkartvate armuafääride asjus.

Siis aga kohtab ta Grace Towni, salapärast uut õpilast, kes kannab lohvakaid poisteriideid, kõnnib kepiga, ei tundu end eriti tihti pesevat ja varjab südantlõhestavaid saladusi. Ta pole üldse selline, nagu Henry oma unistuste tüdrukult oleks oodanud, aga kui neid valitakse koos koolilehte toimetama, hakkavad sädemed lendama. Pärast nii pikka ootamist saab Henry lõpuks teada, kui katastroofiline võib olla esimese armastuse teekond ja et mõnikord on just kõrvalepõiked need, mis osutuvad pikas perspektiivis palju olulisemaks.

See raamat tungib palju sügavamale kui tavapärased keskkooliromantikast kõnelevad lood ning raamatu peategelase Henry vaimukas kirjutamisstiil ja sarmikas eneseiroonia sobivad hästi kõigile John Greeni austajatele.

E-raamat saadaval Apollo või
Rahva Raamatu e-poes! Kliki lingil!

Inglise keelest tõlkinud Johanna Taiger

Toimetaja Bibi Raid

288 lk, pehme köide, 140x210 mm

ISBN (trükis) 978-9949-597-16-1
ISBN (e-pub) 978-9949-597-17-8
NOORTERAAMAT

Läbi müüdud!