Mõrva väärt
Peter Swanson

Kättemaksu on harva serveeritud külmemalt kui Swansoni suurepärases põnevusloos. Nugaterava kirjutamisstiiliga lahkab Swanson külmaverelise kurjuse olemust. Muserdavat lõpplahendust oskavad vähesed oodata.Publishers Weekly

Külmavärinaid tekitav ja hüpnotiseerivalt põnev... tegemist võib olla uue klassikuga. Lee Child

Riukalik psühholoogiline põnevik, millest ei puudu seks, petmine ja juhuslik kohtumine, mis viib mõrvani. See on Patricia Highsmithi klassika „Võõrad rongis” kaasaegne versioon. Autor on varem kirjutanud tunnustatud romaani „Tüdruk, kel südameks kell”.

Londonist Bostonisse lennates kohtub Ted Severson vapustava Lily Kintneriga. Martiinit juues mängivad võõrad mängu, milles jutustavad intiimseid üksikasju oma elust. Vallatu vestlus Tedi ja Lily vahel võtab sootuks teise suuna, kui Ted naljaga pooleks väidab, et tahaks oma naise ära tappa. Mehe üllatuseks pakub Lily talle oma abi.

Bostonis sõlmivad Ted ja Lily kummalise kokkuleppe ja arutavad viise, kuidas Ted oma abielust pääseks. Ent ka Lilyl on sünge minevik, mida ta Tediga ei jaga. Kui Ted hakkab Lilysse armuma, hakkab ta muretsema, et nende plaani nõrgad kohad võivad neile saatuslikuks saada. Järsku on mõlemad tõmmatud väga ohtlikku kassi-hiire mängu, millest kumbki ei pruugi eluga välja tulla.

Hitchcock oleks sellest suurepärase filmi teinud. Fort Worth Star-Telegram


E-raamat saadaval Apollo või
Rahva Raamatu e-poes! Kliki lingil!


Inglise keelest tõlkinud Eva Nooni
Toimetaja Ivi Vinkler
320 lk, pehme köide, 140x210 mm

ISBN (trükis) 978-9949-9831-2-4
ISBN (e-pub) 978-9949-9831-3-1

Läbi müüdud!

Vaata ka autori suurepärast
ja põnevusest pingul
uut romaani
"Kõik tema hirmud"