Päike on ju samuti täht
Nicola Yoon

Lugu ühest tüdrukust, ühest poisist ja universumist.

Natasha: Ma olen tüdruk, kes usub teadusesse ja faktidesse. Mitte saatusesse. Mitte juhusesse. Või unistustesse, mis ei täitu eales. Päris kindlasti ei ole ma seda sorti tüdruk, kes kohtab rahvarohkel New Yorgi tänaval kena poissi ja armub temasse esimesest silmapilgust. Eriti kui mu enda perekonda ootab 12 tunni pärast maalt välja saatmine. See ei oleks minulik temasse armuda.

Daniel: Ma olen alati olnud hea poeg, hea õpilane, vastanud oma vanemate kõrgetele ootustele. Mitte mingi luuletaja. Ega unistaja. Aga teda nähes läheb mul kõik see meelest. Natasha tekitab minus miskipärast tunde, et saatusel on midagi märksa enamat tallel – meie mõlema jaoks.

Universum: Iga hetk meie elus on juhatanud meid just selle hetkeni. Meid ootab miljon erinevat tulevikku. Milline neist täitub?  

Nicola Yoon on New York Timesi edetabeli esikoharaamatu “Sina minu kõrval ja maailm meie vahel” autor. Ta sündis Jamaical ja kasvas üles Brooklynis ning elab praegu Los Angeleses. Ta on lootusetu romantik, kes usub kindlalt, et armumine esimesest silmapilgust on võimalik ja et see armastus võib kesta igavesti.

Tema teine romaan “Päike on ju samuti täht” võitis Michael L. Printzi aumedali, mis antakse igal aastal parimale noorteromaanile.


Inglise keelest tõlkinud Pille Kruus
Toimetaja René Tendermann
trükis: 978-9949-597-53-6
e-pub: 978-9949-597-54-3
NOORTERAAMAT
Hind raamatupoodides alates 19.95
Hind koduehelt tellides 16.95 (lisandub saatmiskulu 3€)
Vaata ka autori esimest
eesti keeles ilmunud romaani
"Sina minu kõrval ja maailm meie vahel"!
Raamatu põhjal on valminud ka film, mis
on kättesaadav Elisa ja
Telia videolaenutustes.Kõiki meie raamatuid on võimalik tellida ka kodulehelt. 
Selleks täida allolev vorm või mine lehele tellimine.

Email again:
*tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud.