Sinu jäljed
Emily France

Kuueteistaastase Riley Strouti ema suri kaks aastat tagasi ja tema kaotusega leppimine on sõltunud Riley leinarühma kaaslastest, kellest on saanud tema parimad sõbrad ja pereliikmed. Ka Jay, Kate ja Noah on kaotanud kalli inimese ja mõistavad Riley hingevalu. Hoolimata erimeelsustest hoiavad sõbrad kokku ja on teineteisele toeks, neid ühendab tragöödia, mida vaid nemad mõista suudavad.

Kui Riley märkab toidukaupade poes oma ema, kardab ta, et selles on süüdi traumajärgne stress, kuni Jay ja Kate kogevad sama – ka nemad näevad oma surnud lähedasi. Noah on neljast ainus, kes ühtegi vaimu ei näe. Ta hakkab teistest eemalduma, muutub skeptiliseks ja salalikuks, kuni kaob jäljetult.

Riley kardab kõige hullemat. Asunud kolmekesi oma haihtunud sõpra otsima, avastavad nad midagi veidrat. Kogu asja keskmes näib olevat üks sajanditevanune rist – ese, mis võib sisaldada vihjeid hauataguse elu kohta. Ja otsides seda, kes on kadunud, avastavad nad varjatud tõe nende kohta, keda leinavad.

Emily France’i debüütromaan ajab naerma, nutma ja toob kananaha ihule – see on ülimalt südamlik romaan, mis on kirjutatud kaotusest, sõprusest ja paranemisest ning mida on raske käest panna.


Seiklusrikas müsteerium, mis on seotud sajanditetaguse religioosse
legendiga. Noortele lugejatele mõeldud romaanis segunevad justkui „Kuues meel” ja „Da Vinci kood”.
– Kirkus ReviewsTõeline maiuspala. France on loonud sümpaatsed ja usutavad
tegelased ja tema raamatu sõnum aitab inimestel neid tabanud tragöödiast üle saada
. – Publishers Weekly

E-raamat saadaval Apollo või
Rahva Raamatu e-poes. Kliki lingil!

Inglise keelest tõlkinud Aet Süvari
Toimetaja Elisabeth Israel

240 lk, pehme köide
ISBN (trükis) 978-9949-597-35-2

ISBN (e-pub) 978-9949-597-36-9
Hind raamatupoodides alates 18.95
Saadaval vaid poodides! 

NOORTERAAMAT