Sirelitüdrukud
Martha Hall Kelly

See teise maailmasõja aegse kangelanna elust inspireeritud romaan on lugu armastusest, lunastusest ja saladustest, mis on olnud peidus aastakümneid.

New Yorgi seltskonnadaamil Caroline Ferridayl on oma tööpostil Prantsuse konsulaadis käed tööd täis ja uus armastuski silmapiiril. Kuid Caroline’i maailm lüüakse igaveseks sassi, kui Hitleri väed 1939. aasta septembris Poolasse tungivad ning seejärel Prantsusmaa sihikule võtavad.

Teisel pool ookeani tunneb poola neiu Kasia Kuzmerick, kuidas tema muretu noorus käest kaob, kui teda kullerina üha sügavamale põrandaaluse liikumise tegevusse tõmmatakse. Pingelises õhkkonnas, kus igat su sammu jälgitakse ning ka naabreid ei saa usaldada, võib üks eksimus tuua kaasa kohutavaid tagajärgi.

Noorele ambitsioonikale saksa arstile Herta Oberheuserile tundub töökuulutus, milles otsitakse arste valitsuse teenistusse, võimalusena pääseda trööstituks muutunud elust. Aga kord tööle asunud, leiab ta end lõksus natsi saladuste ja võimu keerises, maailmas, milles domineerivad mehed.

Kui juhtub mõeldamatu ning Kasia saadetakse kurikuulsasse naistele mõeldud natside koonduslaagrisse Ravensbrücki, hakkavad nende kolme naise elud vääramatul kursil üksteisele üha lähemale liikuma. Nende lood ühendavad kaks kontinenti, viivad lugeja New Yorgist Pariisi, Saksamaale ja Poolasse, kui Caroline ja Kasia püüavad luua õiglust nende jaoks, kelle ajalugu on unustanud.

E-raamat saadaval Apollo või
Rahva Raamatu e-poes. Kliki lingil!

Inglise keelest tõlkinud Leena Suits
Toimetaja Bibi Raid
512 lk, pehme köide
ISBN (trükis) 978-9949-597-57-4
ISBN (e-pub) 978-9949-597-58-1

Läbi müüdud.

Kõiki raamatuid on võimalik tellida ka otse meie kodulehelt. Selleks täida allolev vorm.

Tellimus täidetakse nädala jooksul pärast arve tasumist.

Email again:
*tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud.