Ühe tüdruku lugu
Sara Zarr

Ma olin kolmeteistkümnene, kui mina ja Tommy Webber teisipäeva õhtul kell 11 Montaras vana Chart House’i kõrval parklas Tommy Buickis mu isale vahele jäime. Tommy oli seitseteist ja minu venna Darreni nii-öelda sõber.
Ma ei armastanud teda.
Ma pole isegi kindel, kas ta meeldis mulle.

Kolm aastat on Deanna Lamberti elu nii koolis kui ka kodus olnud õudusunenägu. Tüdinenud pidevast narrimisest ja “kooli litsi” rõhuvast rollist, unistab Deanna uuest elust koos oma venna perega.

“Ühe tüdruku lugu” on mõtlemapanev debüütromaan ammustest vigadest ja andestamise jõust. Kümme aastat pärast ilmumist peetakse seda raamatut endiselt üheks parimaks noorteromaaniks, mille lavastaja Kyra Sedgewick ka filmiks vormib.

Sara Zarr on viie noorteraamatu tunnustatud autor. Tema esimene romaan “Ühe tüdruku lugu” oli Riikliku raamatuauhinna finalistide nimekirjas, kahel korral on tema raamat võitnud Utah raamatuauhinna. Tema seni viimast romaani “Lucy variatsioonid” nimetas New York Times “elegantseks romaaniks”. Tema raamatuid on aasta parimate sekka arvanud näiteks Ameerika Raamatukogude Ühing, Kirkus, Publisher’s Weekly, School Library Journal, Guardian, Rahvusvaheline Lugemise Ühing ja paljud teised.

Sara Zarr sündis Clevelandis ja kasvas üles San Franciscos, praegu elab ta koos abikaasaga Salt Lake Citys.

“Ühe tüdruku lugu” on kaasahaarav romaan, mille tegelased on imekaunilt välja joonistatud. See on tõeliselt haruldane raamat – seda on peaaegu võimatu käest panna ning see jääb sind veel kauaks kummitama.
– John Green, “Süü on tähtedel” autor

E-raamat saadaval Apollo või
Rahva Raamatu e-poes! Kliki lingil!


Inglise keelest tõlkinud René Tendermann

Toimetaja Bibi Raid
NOORTERAAMAT

192 lk, pehme köide, 140x210 mm

ISBN (trükis) 978-9949-597-14-7
ISBN (e-pub) 978-9949-597-15-4

Läbi müüdud!